Pazartesi, Ocak 17, 2022

Site Kullanım Şartları

Bilce Yönetim Danışmanlığı ve Ticaret Limited Şirketi (Bilce Yönetim) internet sitesinin kullanım şartları aşağıda sunulmuştur. İnternet sitesinin kullanılmasıyla birlikte kullanıcı bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

  • Bu site içeriği, AS/EN 9100 Kalite Yönetim Sistemleri (AS 9100) için genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.
  • Sitenin içeriği AS/EN 9100 ile ilgili tüm ayrıntıları içermeyebilir veya güncellenmemiş bilgiler içerebilir. Sitemizde yer alan bilgilerin doğru olması için azami çaba gösterilmiştir, ancak içerikte yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Bu nedenle internet sitesinde yer alan bu bilgilere dayanarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi veya manevi zarar ve masraftan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraftan dolayı şirketimiz, ortakları ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Bilce Yönetim, internet sitesini ziyaret edenleri izleyebilir ve haklarında bilgi edinebilir. Ziyaretçiler hakkında edinilen bilgiler üçüncü şahıslara aktarılmaz.
Bu kategoriden diğerleri: « Özgeçmiş